Čarovné krásy Hané zachytí připravovaná fotografická kniha

1. 6. 2023

Připravujeme

Starostové a ředitelé škol a firem, přemýšleli jste, čím potěšit vaše spoluobčany, žáky vaší školy či důležité obchodní partnery? Chtěli byste jim darovat něco, co vedle materiálního potěšení přináší i klid a příjemné zážitky? Chcete jim představit všechna kouzla a krásy vašeho kraje tak, jak je vnímají místní amatérští i profesionální fotografové?

Pak pro vás máme ideální řešení. Právě připravovaná fotografická kniha Čarovná Haná nabízí jedinečné fotografie této oblasti společně s krásným povídáním o vaší obci, škole či firmě.

Čarovná Haná

Darujte neopakovatelné pohledy a zážitky

Ať už chcete obdarovat zastupitele ve vaší obci, jubilanty, novorozence při vítání občánků, a nebo třeba zaměstnance, absolventy vaší školy či zahraniční partnery, fotografická kniha místních umělců je tou správnou volbou.

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme originální pohledy na známá místa i neznámá zákoutí Hané. Těšit se můžete na chladná rána na úrodných polích, tajemná zákoutí Olomouce i náhled do místních lidových tradic. O fotografickou část knihy se stará Martin Kmeť, který je v kontaktu s fotografy z Hané i okolí.

Ukázka z připravované knihy fotografií ČAROVNÁ HANÁ

Nečekaná propagace spojená s příjemným prožitkem

A přesně takovou formu propagace vám v našich knihách nabízíme. Pomocí poutavých článků o vás budete moci představit svoji obec, město, školu či firmu všem čtenářům, prozradit, čím jste výjimeční, jakých úspěchů jste dosáhli či jaké produkty vyrábíte.

Ale nebojte se, takový článek napíší naši textaři pod vedením zkušené Radky Srněnské. Ta má na svém redakčním kontu již desítky knih.

Postačí nám tak od vás jen tipy a náměty, co bychom neměli vynechat a co by mělo v článku zaznít, o zbytek se postaráme my. Vy už si jen zkontrolujete výslednou podobu.

Ukázka z připravované knihy fotografií ČAROVNÁ HANÁ

Vše budete mít pod kontrolou

Pravidelně vás budou informovat naši koordinátoři o tom, v jaké fázi se kniha nachází, budou vám zasílat náhledy článků i celé knihy k odsouhlasení. Jsme rádi, když nám dáváte zpětnou vazbu, jedině tak může vzniknout dokonalé dílo.

Čarovali jsme už i v jiných regionech

Čarovné Brno
Čarovné Brno
Čarovná Praha
Čarovná Praha
Čarovná Pálava a Lednicko-valtický areál
Čarovná Pálava a Lednicko-valtický areál
Čarovné České středohoří
Čarovné České středohoří

Čeština a angličtina jsou jasným základem

Kniha bude psaná v českém a anglickém jazyce, aby si ji mohli užít prakticky všichni obdarovaní. A pokud si přejete mít text ještě v nějakém dalším jazyce, je to pro nás maličkost.

Podívejte se, jak knihy využívají ostatní starostové a ředitelé


Čarovné České středohoří

Spolupráce na projektu kniha Čarovné České středohoří byla ze strany CBS Nakladatelství s.r.o. příkladná. Výsledkem je reprezentativní publikace, jejíž podobu oceňují jak naši občané, tak i turisté navštěvující naši oblast Lounského středohoří. Publikaci primárně využíváme jako dárek pro naše jubilanty jakožto součást dárkového balíčku, jednak pro prezentaci našeho regionu návštěvníkům z různých částí ČR.

Ekrt Tomáš – starosta obce Libčeves


Čarovná Praha

Kniha Čarovná Praha má vysokou dokumentační hodnotu krás naší metropole. Je velmi příjemné jí listovat a uvědomovat si, na co můžeme být pyšní. Jsme rádi, že jsme se mohli Vašeho projektu zúčastnit. Publikaci využíváme především pro naše partnery a zasloužilé pracovníky, abychom jim udělali radost a motivovali je k poznávání inspirativních míst. Mezi ta mohou patřit i uvedené pražské školy.

Mgr. Bc. Alice Běhounková – ředitelka školy SoZŠ Integrál pro žáky se SPU, s.r.o.


Čarovné Žďárské vrchy

Spolupráce na knize Čarovné Žďárské vrchy byla naprosto bezproblémová. Musím vyzdvihnout, jak profesionální přístup celého týmu CBS Nakladatelství, tak trpělivost a ochotu paní koordinátorky projektu. Kniha je krásně zpracovaná a ve výsledku je to výborný dárek pro naše zaměstnance a obchodní partnery, jako poděkování za dlouholetou spolupráci.

Ing. Leoše Eichlera – člen představenstva Eichler Company a.s.

Jistě si nyní říkáte, že to zní sice hezky, ale kolik to stojí?

Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun.

Kniha fotografií místních fotografů Čarovná Haná společně s článkem o vás vyjde na pouhých 429,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné knihy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 699,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Ukázka z připravované knihy fotografií ČAROVNÁ HANÁ

Vytvoříme knihu přímo pro vás

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu Čarovná Haná upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.


Naše projektové manažerky jsou tu pro vás

Projekt Čarovná Haná startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z této oblasti a kniha vás zaujala, ozvěte se nám!

Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s našimi regionálními projektovými manažerkami. Mgr. Barbora Krajčová vám je k dispozici na telefonním čísle +420 732 172 208 i na e-mailu krajcova@cbs-cesko.cz, Bc. Zdeňka Čudovská zodpoví všechny vaše dotazy na telefonním čísle + 420 724 270 832 i na e-mailu cudovska@cbs-cesko.cz.

Mgr. Barbora Krajčová
Mgr. Barbora Krajčová

Bc. Zdeňka Čudovská
Bc. Zdeňka Čudovská

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.