Čarovné krásy západních Krušných hor zachytí připravovaná fotografická kniha

7. 3. 2024

Připravujeme
Ukázka z knihy Čarovné Krušné hory - západní

Starostové a ředitelé škol a firem, stalo se vám někdy, že se vám nahlásila nečekaná ale důležitá návštěva a vy jste po ruce neměli žádný reprezentativní dárek? Jediné, co jste našli, byl loňský kalendář a pár darovaných lahví vína? Chcete být připraveni na všechny plánované schůzky a dokonce i na přepadovky?

Jednou z možností je mít v záloze dárek, který nabízí příjemné zážitky, výlet za panenskou přírodou i poznávání historických a kulturních staveb. To a mnohem více vám nabídne připravovaná kniha Čarovné Krušné hory – západní, na jejíž tvorbě se podílejí místní amatérští i profesionální fotografové.

Kniha vyjde v listopadu 2024, máte vyřešenou starost s vánočním dárkem.

Čarovné Krušné hory - západní

Darujete knihu plnou neopakovatelných pohledů a zážitků

Ať už chcete obdarovat zastupitele ve vaší obci, jubilanty, novorozence při vítání občánků, a nebo třeba zaměstnance, absolventy vaší školy či zahraniční partnery, fotografická kniha místních umělců je tou správnou volbou.

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme originální pohledy na známá místa i neznámá zákoutí západní části Krušných hor. Těšit se můžete na pohledy do míst, která mají tak trochu temnou minulost, kterou už nelze smazat. Krušné hory jsou drsné na omak i k žití, tajuplné a zároveň plné nespoutané energie, čarokrásných scenérií a neopakovatelné magie. Při listování touto knihou pochopíte, proč jsou Krušné hory takové, jaké jsou, proč se jim říká „zapomenutý klenot pohraničí“, proč byly zapsány do seznamu světového dědictví UNESCO a proč jim nadobro podlehnete…

Ukázka z knihy Čarovné Krušné hory - západní

Ukázky fotografií z připravované knihy

Díky originálnímu dárku se zapíšete do povědomí

A přesně takovou formu propagace vám v našich knihách nabízíme. Pomocí poutavých článků o vás budete moci představit svoji obec, město, školu či firmu všem čtenářům, prozradit, čím jste výjimeční, jakých úspěchů jste dosáhli či jaké produkty vyrábíte.

Ale nebojte se, takový článek napíší naši textaři pod vedením zkušené Radky Srněnské. Ta má na svém redakčním kontu již desítky knih. Postačí nám tak od vás jen tipy a náměty, co bychom neměli vynechat a co by mělo v článku zaznít, o zbytek se postaráme my. Vy už si jen zkontrolujete výslednou podobu.

Ukázka z knihy Čarovné Krušné hory - západní

Budete jen dohlížet a kontrolovat

Pravidelně vás budou informovat naši koordinátoři o tom, v jaké fázi se kniha nachází, budou vám zasílat náhledy článků i celé knihy k odsouhlasení. Jsme rádi, když nám dáváte zpětnou vazbu, jedině tak může vzniknout dokonalé dílo.

Čarovali jsme už i v jiných regionech

V edici Čarovné Česko jsme vydali téměř 20 titulů z jednotlivých regionů. Všechny knihy si můžete online prolistovat ZDE.

Čarovné Krušné hory – východní
Čarovné Krušné hory – východní
Čarovné Krkonoše
Čarovné Krkonoše
Čarovná Pálava a Lednicko-valtický areál
Čarovná Pálava a Lednicko-valtický areál
Čarovné České středohoří
Čarovné České středohoří

Vedle češtiny nebude chybět ani angličtina a němčina

Knihy vydáváme v českém, anglickém a německém jazyce, aby si ji mohli užít prakticky všichni obdarovaní. A pokud si přejete mít text ještě v nějakém dalším jazyce, je to pro nás maličkost.

Ukázka z knihy Čarovné Krušné hory - západní

Podívejte se, jak knihy využívají ostatní starostové a ředitelé


Čarovné České středohoří

Spolupráce na projektu kniha Čarovné České středohoří byla ze strany CBS Nakladatelství s.r.o. příkladná. Výsledkem je reprezentativní publikace, jejíž podobu oceňují jak naši občané, tak i turisté navštěvující naši oblast Lounského středohoří. Publikaci primárně využíváme jako dárek pro naše jubilanty jakožto součást dárkového balíčku, jednak pro prezentaci našeho regionu návštěvníkům z různých částí ČR.

Ekrt Tomáš – starosta obce Libčeves


Čarovná Praha

Kniha Čarovná Praha má vysokou dokumentační hodnotu krás naší metropole. Je velmi příjemné jí listovat a uvědomovat si, na co můžeme být pyšní. Jsme rádi, že jsme se mohli Vašeho projektu zúčastnit. Publikaci využíváme především pro naše partnery a zasloužilé pracovníky, abychom jim udělali radost a motivovali je k poznávání inspirativních míst. Mezi ta mohou patřit i uvedené pražské školy.

Mgr. Bc. Alice Běhounková – ředitelka školy SoZŠ Integrál pro žáky se SPU, s.r.o.


Čarovné Žďárské vrchy

Spolupráce na knize Čarovné Žďárské vrchy byla naprosto bezproblémová. Musím vyzdvihnout, jak profesionální přístup celého týmu CBS Nakladatelství, tak trpělivost a ochotu paní koordinátorky projektu. Kniha je krásně zpracovaná a ve výsledku je to výborný dárek pro naše zaměstnance a obchodní partnery, jako poděkování za dlouholetou spolupráci.

Ing. Leoše Eichlera – člen představenstva Eichler Company a.s.

Jistě si nyní říkáte, že to zní sice hezky, ale kolik to stojí?

Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun.

Kniha fotografií místních fotografů Čarovné Krušné hory – Západ společně s článkem o vás vyjde na pouhých 429,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné knihy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 629,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Ukázka z knihy Čarovné Krušné hory - západní

Můžete mít knihu přesně podle svých představ

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu Čarovné Krušné hory – Západ upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.


Náš projektový manažer je tu pro vás

Projekt Čarovné Krušné hory – Západ startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z této oblasti a kniha vás zaujala, ozvěte se nám!

Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naší regionální projektovou manažerkou.

Jiří Dvořák je vám k dispozici na telefonním čísle +420 724 410 777 i na e-mailu dvorak@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Jiří Dvořák