Místní fotografové zachytí krásy Čarovných Brd a okolí

8. 6. 2023

Připravujeme

Starostové a ředitelé škol a firem, stalo se vám někdy, že se vám nahlásila nečekaná ale důležitá návštěva a vy jste po ruce neměli žádný reprezentativní dárek? Jediné, co jste našli, byl loňský kalendář a pár darovaných lahví vína? Chcete být připraveni na všechny plánované schůzky a dokonce i na přepadovky?

Jednou z možností je mít v záloze dárek, který nabízí příjemné zážitky, výlet za panenskou přírodou i poznávání historických a kulturních staveb. To a mnohem více vám nabídne připravovaná kniha Čarovné Brdy a Podbrdsko, na jejíž tvorbě se podílejí místní amatérští i profesionální fotografové.

Darujete knihu plnou neopakovatelných pohledů a zážitků

Ať už chcete obdarovat zastupitele ve vaší obci, jubilanty, novorozence při vítání občánků, a nebo třeba zaměstnance, absolventy vaší školy či zahraniční partnery, fotografická kniha místních umělců je tou správnou volbou.

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme originální pohledy na známá místa i neznámá zákoutí Brd. Těšit se můžete na pohledy do míst, která byla poznamenána existencí nepřístupného vojenského prostoru. Při listování knihou budete mít pocit, jako by vám za krk dýchal duch Fabián a všude kolem sebe jako byste cítili omamnou vůni hlubokých lesů. O fotografickou část knihy se stará Martin Kmeť, který je v kontaktu s fotografy z Brd i okolí.

Čarovné Brdy a Podbrdsko

Ukázky fotografií z knihy ČAROVNÉ BRDY A PODBRDSKO

Díky originálnímu dárku se zapíšete do povědomí

A přesně takovou formu propagace vám v našich knihách nabízíme. Pomocí poutavých článků o vás budete moci představit svoji obec, město, školu či firmu všem čtenářům, prozradit, čím jste výjimeční, jakých úspěchů jste dosáhli či jaké produkty vyrábíte.

Ale nebojte se, takový článek napíší naši textaři pod vedením zkušené Radky Srněnské. Ta má na svém redakčním kontu již desítky knih.

Postačí nám tak od vás jen tipy a náměty, co bychom neměli vynechat a co by mělo v článku zaznít, o zbytek se postaráme my. Vy už si jen zkontrolujete výslednou podobu.

Ukázka z připravované knihy Čarovné Brdy a Podbrdsko

Budete jen dohlížet a kontrolovat

Pravidelně vás budou informovat naši koordinátoři o tom, v jaké fázi se kniha nachází, budou vám zasílat náhledy článků i celé knihy k odsouhlasení. Jsme rádi, když nám dáváte zpětnou vazbu, jedině tak může vzniknout dokonalé dílo.

Čarovali jsme už i v jiných regionech

Čarovné Brno
Čarovné Brno
Čarovná Praha
Čarovná Praha
Čarovná Pálava a Lednicko-valtický areál
Čarovná Pálava a Lednicko-valtický areál
Čarovné České středohoří
Čarovné České středohoří

Vedle češtiny nebude chybět ani angličtina

Knihy vždy vydáváme v českém a anglickém jazyce, aby si ji mohli užít prakticky všichni obdarovaní. A pokud si přejete mít text ještě v nějakém dalším jazyce, je to pro nás maličkost.

Ukázka z připravované knihy Čarovné Brdy a Podbrdsko

Podívejte se, jak knihy využívají ostatní starostové a ředitelé


Čarovné České středohoří

Spolupráce na projektu kniha Čarovné České středohoří byla ze strany CBS Nakladatelství s.r.o. příkladná. Výsledkem je reprezentativní publikace, jejíž podobu oceňují jak naši občané, tak i turisté navštěvující naši oblast Lounského středohoří. Publikaci primárně využíváme jako dárek pro naše jubilanty jakožto součást dárkového balíčku, jednak pro prezentaci našeho regionu návštěvníkům z různých částí ČR.

Ekrt Tomáš – starosta obce Libčeves


Čarovná Praha

Kniha Čarovná Praha má vysokou dokumentační hodnotu krás naší metropole. Je velmi příjemné jí listovat a uvědomovat si, na co můžeme být pyšní. Jsme rádi, že jsme se mohli Vašeho projektu zúčastnit. Publikaci využíváme především pro naše partnery a zasloužilé pracovníky, abychom jim udělali radost a motivovali je k poznávání inspirativních míst. Mezi ta mohou patřit i uvedené pražské školy.

Mgr. Bc. Alice Běhounková – ředitelka školy SoZŠ Integrál pro žáky se SPU, s.r.o.


Čarovné Žďárské vrchy

Spolupráce na knize Čarovné Žďárské vrchy byla naprosto bezproblémová. Musím vyzdvihnout, jak profesionální přístup celého týmu CBS Nakladatelství, tak trpělivost a ochotu paní koordinátorky projektu. Kniha je krásně zpracovaná a ve výsledku je to výborný dárek pro naše zaměstnance a obchodní partnery, jako poděkování za dlouholetou spolupráci.

Ing. Leoše Eichlera – člen představenstva Eichler Company a.s.

Jistě si nyní říkáte, že to zní sice hezky, ale kolik to stojí?

Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun.

Kniha fotografií místních fotografů Čarovné Brdy a Podbrdsko společně s článkem o vás vyjde na pouhých 429,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné knihy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 699,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Ukázka z připravované knihy Čarovné Brdy a Podbrdsko

Můžete mít knihu přesně podle svých představ

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu Čarovné Brdy a Podbrdsko upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.


Naše projektová manažerka je tu pro vás

Projekt Čarovné Brdy a Podbrdsko startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z této oblasti a kniha vás zaujala, ozvěte se nám!

Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naší regionální projektovou manažerkou.

Ing. Lenka Dadoková vám je k dispozici na telefonním čísle +420 606 850 322i na e-mailu dadokova@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Lenka Dadoková