Pokřtili jsme na Seči Čarovné Česko

13. 09. 2021Knihy

S celým obchodním týmem jsme se sešli na Sečské přehradě, abychom společně pokřtili první knihu v nové edici – Čarovné Česko. A jelikož se jednalo o čarovnou knihu, rozhodli jsme se křest pojmout tak trochu kouzelnicky. Hlavní kmotrou byla naše obchodní ředitelka Blanka Imramovská, která si na pomoc „přičarovala“ regionální projektové manažery. Každý knize jako správná sudička popřál něco hezkého do života a na závěr si všichni připili.

Kniha kouzelných fotografií

Právě knihy z této edice představují vybrané oblasti pohledem profesionálních i amatérských fotografů. Čtenáři si mohou na 135 snímcích od 56 autorů prohlédnout krásy Česka tak, jak je vnímají lokální fotografové. Poznají, jaká kouzla skrývají památky při západu slunce, příroda zahalená mlhou, ale třeba i malebný vinný sklípek v srdci Moravy. Knihy navíc obsahují český i anglický text, aby byly hodnotné i pro zahraniční čtenáře.

 

Prolistujte si knihu ČAROVNÉ ČESKO online

Čarovné Česko

Jako další v edici vyšla také kniha Čarovné České Švýcarsko a okolí, která nabízí čtenářům pohledy na známá místa i neznámá zákoutí. I tuto knihu si můžete prohlédnout či zakoupit zde.

Pin It on Pinterest

Share This