Předvánoční atmosféra přinesla i jeden opravdu čarovný křest

2. 01. 2023Křty knih a jiné akce

Blížící se Vánoce, jejichž kouzlo umocňovala světýlka všude kolem nás, chvilkové sněhové peřinky a pocit klidu a míru, přineslo nejideálnější čas ke křtu další z našich čarovných knih, které sami o sobě tvořily jeden z nejkrásnějších Vánočních dárků, a to knihy Čarovné České středohoří.

Křest knihy Čarovné České středohoří
Tato kniha přináší fantastické a jedinečné pohledy na místa, která Vám jsou možná známa, ale úplně jiným pohledem. Dramatickou krajinu, kde se najednou z ničeho nic vynoří kužely kopců, které vypadají mnohem vyšší než jsou. Nádhernou přírodní lokalitu, kde najdete vinice, řeky, kopce a malebné vesničky s roubenkami, které úžasní fotografové zachytili v těch nejkrásnějších momentkách.
Ukáže Vám vzdálenou dokonalost, kterou nabízí Doerellova vyhlídka při soumraku orámovaném světelnými paprsky, tvořícími jakousi dráhu. Nebo díky ní propadnete kouzlu Novogotického Templu v zámeckém parku v Krásném dvoře, jehož noční zář zvýrazňují nádherné malby, které doplňují červánky modravé oblohy.
A proto si zasloužila i speciální uvedení mezi nové knihy našeho nakladatelství.

Místo křtu bylo stejně krásné jako kniha sama

Křest této krásné knihy se odehrával v části zvané Wolfrumova čítárna v Severočeské vědecké knihovně v Ústí nad Labem, a to 14. 12. 2022.
Celé nám to uvedl pan Jan Černecký a profesionální fotografie nafotila jeho kolegyně paní Veronika Balcarová. Oběma tímto ještě jednou velmi děkujeme.

No a samotnou kmotrou této novinky se stala ředitelka knihovny paní Mgr. Jana Linhartová, která na pódiu vystoupila s naším skvělým kolegou, který se na knize aktivně podílel, společně se svojí „parťačkou“, která ze zdravotních důvodů nemohla dorazit Lenkou Dadokovou – Jiřím Dvořákem, kterému s přípravou akce pomáhala i jeho úžasná žena a naše koordinátorka projektu Zuzana Horáková. Také Vám děkujeme.

Úvod ale i závěr krásně doplnilo příjemné vystoupení Enise Bennoura, člena skupiny Timmy White.

Křest knihy Čarovné České středohoří

Konec roku jsme zakončili opravdu krásně

Celý křest proběhl opravdu perfektně a my jsme měli radost, že jsme tak zakončili minulý rok 2022 něčím krásným, jako právě tím, že jsme slavnostně přivítali novou kouzelnou knihu mezi naše další.

Prolistujte si knihu

Čarovné České středohoří

online

Čarovné České středohoří

Pin It on Pinterest

Share This