S milovníky knih se potkáme na knižním veletrhu v Praze

5. 6. 2022

Novinky

V červnu nás opět čeká největší svátek knihy – mezinárodní knižní veletrh SVĚT KNIHY PRAHA 2022. A CBS Nakladatelství zde nesmí chybět! Veletrh se i letos uskuteční na Výstavišti Holešovice a to ve dnech 9. – 12. 6. 2022.

Pozvánka na Svět knihy Praha 2022

Od čtvrtka 9. června až do neděle 12. června nás najdete v hale HC na stánku číslo HC403 .

Otevírací doba veletrhu
čtvrtek 9. června 9.30 – 19.00
pátek 10. června 9.30 – 19.00 (Program prodloužen do 21.00)
sobota 11. června 9.30 – 19.00
neděle 12. června 9.30 – 16.00

Těšit se můžete na nabídku knih z edice Česko z nebe i Čarovné Česko nebo ručně malované mapy. A to vše se speciálními veletržními cenami a prodejními akcemi! 

Přímo z tiskárny přivezeme na veletrh horkou novinku – kniho Tornádo na Moravě očima přímých svědků

Pro všechny návštěvníky veletrhu navíc budeme mít připravenou soutěž o knihu Čarovná Praha a knihu České hrady a zámky z nebe – Západní Čechy. Podmínky soutěže i samotnou soutěžní otázku se dozvíte na stánku, tak se za námi zastavte.

Těšíme se na Vás!

TORNÁDO NA MORAVĚ očima přímých svědků

Čarovná Praha

Svět knihy Praha 2022 - plánek

Svět knihy Praha 2022 - plánek

Důležité instrukce pro návštěvníky

Jak si užít Svět knihy Praha   Vážení a milí milovníci knih a literatury, pokud se chystáte na letošní 27. ročník mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha, měli byste si těchto pár bodů určitě přečíst, protože v letošním roce nás čeká řada změn.  

  1. Svět knihy Praha letos opravdu není v Průmyslovém paláci. Ten prochází dlouho odkládanou rekonstrukcí, a veletrh tak bude v dolní části Výstaviště v montovaných halách a stanech. Od tramvajové zastávky tedy NEPŮJDETE k paláci, ale mírně doleva podél Stromovky a Planetária dolů. Vedle Maroldova panoramatu, je brána (Bruselská). A tam už jsou pokladny, informace, zde už se o vás postaráme. Cesta je značená, ale pro jistotu.
  2. Ano, u brány jsou pokladny, ale vy si kupte lístek online, vyhnete se tak možným frontám, které se, ať chceme nebo nechceme, tvoří, hlavně v sobotu.
  3.  Á propós, opravdu chcete přijít zrovna v sobotu? To bývá největší návštěvnost a přece jen, na nákup knih a třeba popovídání si s autorem, nakladatelem, se chvilka klidu hodí. Snažili jsme se, aby největší hvězdy vystoupily vícekrát v různých dnech, pokud to jejich kalendář umožňuje. Každý den je co zažít.
  4.  A v pátek navíc bude knižní noc. Haly s expozicemi vystavovatelů a s prodejem knih se sice zavřou v 19.00, ale program v sálech poběží až do 21.00. Můžete si na místě koupit třeba pivo, limo, kávu či prosecco a užít si hodně zajímavých akcí.
  5. Občerstvení bude v areálu dostatek. Foodtrucky, dobrá káva, u fontány bude italský trh. Ceny normální, nepřepálené, jak to možná znáte z jiných festivalových akcí.
  6. Co se dalšího zázemí týče, dobře si nastudujte na webu mapku nového areálu. Šatna bude hned u vstupu v hale A, ale pozor, nemá zdaleka takovou kapacitu jako měly velké šatny v paláci.
  7. Toalety hledejte také u fontány, v mapce jsou vyznačeny.
  8. A na konec jedna třešinka na dortu. Pro brzké návštěvníky máme bonus. Každé ráno dostane prvních sto padesát návštěvníků knihu od nakladatelství Paseka zdarma.