Vyřešte dárky s předstihem knihou Čarovné České středohoří

29. 04. 2022Novinky, Připravujeme

Starostové a ředitelé, určitě znáte ty chvíle, kdy k vám přijede návštěva a vy ve skříních a skladech hledáte, co byste jim mohli dát jako hezkou pozornost. Propiska s logem se vám zdá málo? Lahev vína už nikoho nepotěší? A co důležité lidi potěšit knihou fotografií od místních autorů?

Kdo by neměl rád českou krajinu při západu slunce nebo zahalenou v ranních mlhách. Na takové okamžiky ale musí mít člověk štěstí. Proč tomu tedy nepředejít? Připravovaná kniha Čarovné České středohoří nabídne ty nejkouzelnější pohledy na tento region tak, jak je znají především místní amatérští i profesionální fotografové. Už tak nebudete muset brzo vstávat a čekat potmě na rozbřesk, stačí otevřít knihu a vychutnat si tyto krásy z pohodlí domova!

Nabídněte originalitu, která pohladí na duši

Ať už chcete obdarovat zastupitele ve vaší obci, jubilanty, rodiče při vítání občánků, a nebo třeba zaměstnance, absolventy vaší školy či zahraniční partnery, fotografická kniha místních umělců je tou správnou volbou.

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme originální pohledy na známá místa i neznámá zákoutí Českého středohoří. Těšit se můžete na pohledy z celé řady kopců a vrchů, podíváte se na historické památky, ale i na Louny, Ústí nad Labem, Žatec, Litoměřice, Roudnici nad Labem a mnoho dalších obcí a měst. O fotografickou část knihy se stará Martin Kmeť, který je v kontaktu s fotografy z celé České republiky.

Ukázky z knihy Čarovné České středohoří

Úspěšná reklama neotravuje lidi a utkví v hlavě

A přesně takovou formu propagace vám v našich knihách nabízíme. Pomocí poutavých článků o vás budete moci představit svoji obec, město, školu či firmu všem čtenářům, prozradit, čím jste výjimeční, jakých úspěchů jste dosáhli či jaké produkty vyrábíte.
Ale nebojte se, takový článek napíší naši textaři pod vedením zkušené Radky Srněnské. Ta má na svém redakčním kontu již desítky knih.
Postačí nám tak od vás jen tipy a náměty, co bychom neměli vynechat a co by mělo v článku zaznít, o zbytek se postaráme my. Vy už si jen zkontrolujete výslednou podobu.

Ukázky z knihy Čarovné České středohoří

Budete v obraze, jako byste seděli s námi v kanceláři

Pravidelně vás budou informovat naše koordinátorky o tom, v jaké fázi se kniha nachází, budou vám zasílat náhledy článků i celé knihy k odsouhlasení. Jsme rádi, když nám dáváte zpětnou vazbu, jedině tak může vzniknout dokonalé dílo.

Ukázky z knihy Čarovné České středohoří

Čarovali jsme už v jiných regionech

Čarovná Praha
Čarovné České Švýcarsko a okolí
Čarovná Pálava a Lednicko-valtický areál

V knize si počtou i cizinci

Knihy vždy vydáváme v českém a anglickém jazyce, aby si ji mohli užít prakticky všichni obdarovaní. O správnost překladů se nám stará jazyková agentura Skřivánek s více jak 25 lety zkušeností.
Pokud byste chtěli mít svůj článek ještě v jiném jazyce – například v němčině – zvládnou u Skřivánka i tento požadavek.

Podívejte se, jak knihy využívají ostatní starostové a ředitelé

Nemohu jinak, nežli Vám a koordinátorům poděkovat za příkladnou spolupráci při přípravě knihy Plzeňsko z nebe a CBS Nakladatelství poděkovat nejen za tak skvěle zpracované podklady a vydání zmíněné publikace, ale zejména za profesionální přístup, jehož výsledkem je tato kniha. Měli jsme již několik možností knihy předat našim spoluobčanům jako dárek a vždy jsme registrovali velmi kladnou odezvu.

Miloš Černý, starosta

obec Losiná

Spolupráce s CBS proběhla k naší naprosté spokojenosti. Všechny naše mnohdy nesnadné požadavky byly do puntíku splněny. A že jsme byly zákazníkem náročným dokládá například požadavek na pořízení extra leteckých snímků, které by zachycovali areály našich firem jako partnera knihy. Komunikace při grafických textových úpravách knihy proběhla rovněž bez problému a k naší naprosté spokojenosti.
Výsledkem je úžasná publikace, která dělá radost nejen nám, ale všem našim přátelům, obchodním partnerům a rodinám.

Luboš Bervida, jednatel

Strojmont CZ, a.s. Želetava

Dovolte mi, abych Vám poděkovala za opravdu zdařilou a překrásnou knihu. Obdiv z naší strany má celý Váš tým, který knihu tvořil a připravoval. Velice si této knihy vážíme, odvedli jste velký kus práce.

Bc. Eva Tischlerová

Středisko volného času Radovánek

Kniha Kyjovsko z nebe se stala pro naši knihovnu skvělým dárkem k potěšení oka našim vzácným hostům. Díky leteckým snímkům vidíme naši známou krajinu jinak, můžeme se kochat okem ptáků a přemýšlet, kde to vlastně jsme.

Michaela Moudrá

Městská knihovna Kyjov

Ukázky z knihy Čarovné České středohoří

Jistě si nyní říkáte, že to zní sice hezky, ale kolik to stojí?

Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun. Kniha fotografií místních fotografů Čarovné České Středohoří společně s článkem o vás vyjde na pouhých 399,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné knihy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 629,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Ukázky z knihy Čarovné České středohoří

Máme tu i speciální nabídku pro fajnšmekry – kniha speciálně na míru

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu Čarovné České Středohoří upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.

Čarovné České středohoří

Mapa zobrazeného území

Mapa území pro knihu Čarovné České Středohoří

Spojte se s našimi kolegy!

Projekt Čarovné České středohoří startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z této oblasti a kniha vás zaujala, ozvěte se nám!
Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s našimi regionálními projektovými manažery. Ing. Lenka Dadoková vám je k dispozici na telefonním čísle +420 606 850 322 i na e-mailu , Jiří Dvořák pak je k zastižení na čísle +420 724 410 777 a na e-mailu .

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Lenka Dadoková

Ing. Lenka Dadoková
Tel.: +420 606 850 322
E-mail:

Jiří Dvořák

Jiří Dvořák
Tel.: +420 724 410 777
E-mail:

Pin It on Pinterest

Share This