Buďte mezi prvními, kdo získá knihu nejkrásnějších fotografií Českého Švýcarska

7. 6. 2021

Knihy, Novinky

ZNÁTE NÁS,

jsme parta nadšenců tvořící CBS Nakladatelství, které dělá radost vytvářet originální produkty, díky nimž mohou lidé poznávat svoji krajinu z jiných pohledů a v krásnějších barvách.

  • Prezentujeme krásy naší země, prostřednictvím ručně malovaných map, leteckých fotografií, knih, videí a dalších propagačních materiálů.
  • Všechny naše produkty ukazují to pěkné a hodnotné, co se v daném regionu nachází.
  • Klademe důraz hlavně na jejich praktickou využitelnost tak, aby sloužily lidem a usnadňovaly jim život.
  • A v neposlední řadě, umožňujeme vidět naši vlast takovou, jaká opravdu je – originální, barevná a krásná.

A víme, jak toho dosáhnout hlavně proto, že všichni svou práci děláme srdcem. Naším mottem je ORIGINALITA TVOŘENÁ SRDCEM.

CBS Nakladatelství

TENTOKRÁT TO ALE NENÍ O NÁS

Každé naší knize, věnujeme speciální pozornost. Na její přípravě se podílí lidé, kteří do ní ze sebe dávají maximum, protože to co dělají, jednoduše milují. Jejími tvůrci jsou především zkušení piloti a fotografové, kteří pro vznik knihy nafotí krásné fotografie.

Knihy z EDICE ČAROVNÝCH, však NEJSOU naším dílem, ale dílem AMATÉRSKÝCH FOTOGRAFŮ.

Právě Ti fotografové, kteří mají focení jako svůj koníček, dokážou zachytit ty nejhezčí pohledy vlastního regionu, který tak dobře znají. Vědí, ve které denní či noční době, z jakého úhlu či za jakého světla, je příroda a dominanty v jejich okolí nejkrásnější.
Protože tito lidé, mnohdy nemají příležitost své fotografie ukázat světu v knižní podobě, rozhodli jsme se naším prostřednictvím, umožnit propagaci nejen jich samotných, ale především jejich krásné práce tak, aby měli možnost se co nejvíce zviditelnit.

Prolistujte si vydanou knihu ČAROVNÉ ČESKO online

Čarovné Česko