V edici Čarovné Česko vyšlo

Česko není kouzelné – je čarovné

Prohlédněte si ho pohledem desítek těch nejlepších fotografů, kteří ten svůj kus domoviny znají nejlépe. Kniha vás provede kouzelným Českém od svěží jara přes sluneční léto a barevnou podzim po bílou zimu.

Na 135 snímcích od 55 autorů si v knize podíváte krásy Česka tak, jak je vnímají lokální fotografové. Uvidíte, jaké kouzla skrývají památky při západu slunce, příroda zahalena mlhou, ale například i malebná vinný sklep v srdci Moravy.

V edici Čarovné Slovensko vyšlo

V sesterské edici Čarovné Slovensko vyšlo již několik knih, zde si je můžete prohlédnout 

Čarovné Stredné Považie

Tam kde Váh opouští kopce, aby klidně vplul do nížiny, se rozprostírá tento magický region.

Čarovné Horné Považie

Krajina romantických hradů vtěsnaných do objetí skal. I takové je Horní Pováží.

Čarovné Slovensko 2

Přepracované a doplněné vydání úspěšné knihy edice Čarovné Slovensko. Směle prolistujte! Možná se v knize skrývá i vaše oblíbené zákoutí.

Čarovný Novohrad

Novohrad je zemí hradů, příběhů a tajemství. Ukrývá dávno zapomenuté poklady a voní po víně.

Čarovný Hont

Poznejte magické zákoutí starobylého regionu pojmenovaném po velkomoravském knížeti Huntovi. Zasněte si prostřednictvím kouzelných fotografií v této knize.

Čarovný Liptov

Liptov, tato rajská zahrada Slovenska, je rovněž rájem fotografů. Nejen malebná zákoutí, ale i časté střídání počasí dělají z tohoto regionu nejoblíbenější destinaci fotografů.

Čarovná Orava

Při pomyšlení na tento rázovitý kout Slovenska vás určitě napadne Oravská zima, vždyť teplotní rekordy pravidelně padají v Oravské Lesné. Nenechte se však oklamat, ostatní roční období jsou tu kouzelné.

Čarovné vody Slovenska

Poetický příběh kapky rosy , kdy se z ní postupně stává veletok, vyprávěný očima našich nejlepších fotografů.

Čarovná Horná Nitra

Dolina mezi pohořím Tribeč a Strážovskými vrchy nabízí pohledy nejen na nádhernou zemědělskou krajinu, ale je doslova poseta významnými architektonickými a historickými památkami. Jeden ze slovenských nejkrásnějších hradů je právě v Horní Nitře.

Čarovné Tatry a Zamagurie

Představujeme vám nejmenší velehory světa, tak, jak je neznáte. Očima našich „lovců světla“, kteří nelitovali námahu, nezalekli se mrazu ani deště, aby Vám přinesly kouzelné fotky známých i méně známých zákoutí.

Čarovné Dolné Považie

Přesvědčíme vás, že i povodí dolního Váhu má své kouzlo. Je to krajina vody, rybníků a pískoven, ale ne jen to. Od nedozírných lánů pšenice a řepky na jihu, až po skvosty jako jsou Trnava a Piešťany na severu.

Pin It on Pinterest

Share This