Další čarovná kniha bude ze Žďárských vrchů

6. 12. 2021

Novinky, Připravujeme

Vypadají skoro stejně jako před staletími, představují snad nejharmoničtější část celé Vysočiny. Nejsou to hory v pravém slova smyslu, přesto v mnohém předčí jejich majestátní krásu. A to nejen překrásnými a mnohdy i tajuplnými scenériemi, ale i dílem člověka, které tuto přirozenou krásu povyšuje k něčemu vznešenějšímu. Pohodlně se usaďte a prostřednictvím těch nejzajímavějších fotografií objevte, jak vypadají Čarovné Žďárské vrchy.

https://youtube.com/watch?v=IcLGtgPSnjU%3Ffeature%3Doembed

Divoká a přitom vlídná krajina

Na zhruba 100 čarovných fotkách čtenářům kniha ukáže, jaká kouzla skrývají jarní Jimramovské Pavlovice, malebné pohledy z Pasecké skály, ale i třeba typické ranní mlhy na Vysočině. A to všechno si budete moci vychutnat díky místním fotografům! Právě ti totiž své okolí znají nejlépe a vědí, jaká místa mají tu správnou mystickou atmosféru a v jakém světle ji nejlépe zachytit.

Ukázka z knihy Čarovné Žďárské vrchy

Spolupracujeme s regionálními fotografy

Právě proto jsme se rozhodli spolupracovat s nadšenými fotografy z Vysočiny a nabídnout jim tak jedinečnou příležitost podílet se na výsledné podobě této čarovné publikace. Za každou použitou fotografii v knize od nás fotograf dostane dvě hotové knihy Čarovné Žďárské vrchy a samozřejmě bude uveden v knize jako autor. Hlavní odměnou však zůstává možnost být součástí této jedinečné publikace a díky vysokému nákladu tak oslovit velké množství lidí a pochlubit se svými čarovnými snímky.

Ukázka z knihy Čarovné Žďárské vrchy

Darujte kouzla a čáry

Fotografickou část knihy bude doplňovat již tradičně i část určená pro prezentace obcí, měst, škol, farností i firem.

Kupujete každý rok jubilantům z vaší obce dárkové koše a chtěli byste změnu? Zdá se vám neosobní obdarovávat své obchodní partnery lahví vína? Chtěli byste, aby absolventi vaší školy měli krásnou památku na svá studentská léta? A co darovat knihu, ve které bude právě i poutavá prezentace vaší obce, školy či firmy?

Navíc velikost a výsledná podoba bude záviset čistě na vás. Projektový manažer s vámi dojedná rozsah a její hlavní body, o zbytek se postarají naši textaři a grafici. Vy už jen provedete korekturu výsledné prezentace a je hotovo. V rukou budete mít originální dárek, který vykouzlí úsměv na rtech každému milovníkovi naší země.

Ukázka z knihy Čarovné Žďárské vrchy

Doporučuje 11 z 10 fotografických čarodějů

Právě prostřednictvím PR článků chceme ukázat, jak je konkrétní obec krásná a zajímavá, jak se která firma zapojuje do regionálního dění či co podnikají žáci místních škol. Každý, kdo si knihu otevře, si tak o Vaší organizaci udělá pozitivní obrázek. Víc Vám poví reference spokojených starostů a ředitelů.

Čarovné Žďárské vrchy