Horkou novinku dovezeme z tiskárny přímo na veletrh

11. 3. 2022

Novinky

Přímo z tiskárny přivezeme na veletrh horkou novinku, 100. vydanou knihu

  Jak už je naším dobrým zvykem, ani letos nebudeme chybět na tradičním veletrhu cestovního ruchu Holiday World, který se koná ve dnech 18. – 20. března 2022 na výstavišti PVA EXPO Praha. Najdete nás v hale číslo 3 na stánku 4C15. A ani letos nepřijedeme s prázdnou – na veletrh přivezeme rovnou z tiskárny horkou novinku, naši 100. vydanou knihu České hrady a zámky z nebe Jižní Čechy!

Pozvánka na veletrh Holiday World 2022

I tentokrát jsme si pro návštěvníky připravili zajímavý doprovodný program i veletržní ceny. V pátek 18. března se tak mohou těšit na křest žhavé novinky a zároveň naší 100. knihy České hrady a zámky z nebe – Jižní Čechy! Knihu pokřtíme na našem stánku společně s prezidentem Agentury Dobrý den Miroslavem Markem. Navíc si o tuto knihu budou moci návštěvníci zasoutěžit. U našeho stánku budou připraveny soutěžní lístky, na které stačí napsat správnou odpověď a kontakt. Po skončení veletrhu vylosujeme jednoho šťastlivce, kterému zašleme České hrady a zámky z nebe Jižní Čechy přímo domů. Samozřejmostí jsou i speciální veletržní ceny na všechny knihy a mapy v závislosti na roku vydání a oblíbená akce 1+1 zdarma na vše. Tak se stavte za námi na stánek a poznejte svůj region z nebe. Budeme se těšit!

České hrady a zámky z nebe - Jižní Čechy - 2. díl

Plán výstaviště veletrhu Holiday World 2022

Plán výstaviště veletrhu Holiday World 2022

Otevírací doba veletrhu 18. 3. – 10 – 18 hodin (pouze pro odbornou veřejnost) 19. 3. – 10 – 18 hodin 20. 3. – 10 – 17 hodin Informace pro návštěvníky