Máme pro vás originální propagaci za pár korun – Čarovné Brno

30. 5. 2022

Novinky, Pripravované projekty

Starostové a ředitelé, jako každý určitě řešíte propagaci vaší obce, města, firmy či školy, ale nechcete se pouštět do televizních či rozhlasových reklam za statisíce. A napadlo vás, že originální propagace se dá pořídit za pár korun a navíc tak získáte hodnotný dárek pro důležité lidi ve svém okolí?
Podle hesla „vždy připraven“ budete mít v kanceláři připravené krásné dárkové knihy s fotografiemi od místních fotografů, kteří zachytili Brno a jeho přilehlé okolí v celé jeho kráse. V připravované knize Čarovné Brno se můžete těšit na snímky, ze kterých na vás dýchne mystická atmosféra, západy slunce nad Prýglem vám vezmou dech a při pohledu na vánoční trhy na Svoboďáku budete mít pocit, že cítíte typickou vůni trdelníku a turbomoštu.

Staňte se aspoň na pár chvil Moravákem ze štatlu

Ať už chcete obdarovat zastupitele ve vaší obci, jubilanty, rodiče při vítání občánků, a nebo třeba zaměstnance, absolventy vaší školy či zahraniční partnery, fotografická kniha místních umělců je tou správnou volbou.

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme originální pohledy na známá místa i neznámá zákoutí Brna a jeho blízkého okolí. Těšit se můžete na pohledy z celé řady kopců a vrchů, podíváte se na historické památky, ale i na nejrůznější náměstí, hrad Veveří či na Hády. O fotografickou část knihy se stará Martin Kmeť, který je v kontaktu s fotografy z celé České republiky.

Ukázka z připravované knihy Čarovné Brno

Články prozradí ty největší zajímavosti

Pomocí poutavých článků o vás budete moci představit svoji obec, město, školu či firmu všem čtenářům, prozradit, čím jste výjimeční, jakých úspěchů jste dosáhli či jaké produkty vyrábíte.
Ale nebojte se, takový článek napíší naši textaři pod vedením zkušené Radky Srněnské. Ta má na svém redakčním kontě již desítky knih.
Postačí nám tak od vás jen tipy a náměty, co bychom neměli vynechat a co by mělo v článku zaznít, o zbytek se postaráme my. Vy už si jen zkontrolujete výslednou podobu.

Ukázka z připravované knihy Čarovné Brno

Našim lidem budete koukat přes rameno

Pravidelně vás budou informovat naše koordinátorky o tom, v jaké fázi se kniha nachází, budou vám zasílat náhledy článků i celé knihy k odsouhlasení. Jsme rádi, když nám dáváte zpětnou vazbu, jedině tak může vzniknout dokonalé dílo. V neposlední řadě se také dozvíte, kdy rozvozce vyrazí s vašimi knihami na cestu.

Ukázka z připravované knihy Čarovné Brno

Čarovali jsme už v jiných regionech

Čarovná Praha

Čarovné České Švýcarsko a okolí

Čarovná Pálava a Lednicko-valtický areál

V knize si počtou i cizinci

Knihy vždy vydáváme v českém a anglickém jazyce, aby si ji mohli užít prakticky všichni obdarovaní. O správnost překladů se nám stará jazyková agentura Skřivánek s více jak 25 lety zkušeností.
Pokud byste chtěli mít svůj článek ještě v jiném jazyce – například v němčině – zvládnou u Skřivánka i tento požadavek.

Podívejte se, jak knihy využívají ostatní starostové a ředitelé

Nemohu jinak, nežli Vám a koordinátorům poděkovat za příkladnou spolupráci při přípravě knihy Plzeňsko z nebe a CBS Nakladatelství poděkovat nejen za tak skvěle zpracované podklady a vydání zmíněné publikace, ale zejména za profesionální přístup, jehož výsledkem je tato kniha. Měli jsme již několik možností knihy předat našim spoluobčanům jako dárek a vždy jsme registrovali velmi kladnou odezvu.

Miloš Černý, starosta

obec Losiná

Spolupráce s CBS proběhla k naší naprosté spokojenosti. Všechny naše mnohdy nesnadné požadavky byly do puntíku splněny. A že jsme byly zákazníkem náročným dokládá například požadavek na pořízení extra leteckých snímků, které by zachycovali areály našich firem jako partnera knihy. Komunikace při grafických textových úpravách knihy proběhla rovněž bez problému a k naší naprosté spokojenosti.
Výsledkem je úžasná publikace, která dělá radost nejen nám, ale všem našim přátelům, obchodním partnerům a rodinám.

Luboš Bervida, jednatel

Strojmont CZ, a.s. Želetava

Dovolte mi, abych Vám poděkovala za opravdu zdařilou a překrásnou knihu. Obdiv z naší strany má celý Váš tým, který knihu tvořil a připravoval. Velice si této knihy vážíme, odvedli jste velký kus práce.

Bc. Eva Tischlerová

Středisko volného času Radovánek

Kniha Kyjovsko z nebe se stala pro naši knihovnu skvělým dárkem k potěšení oka našim vzácným hostům. Díky leteckým snímkům vidíme naši známou krajinu jinak, můžeme se kochat okem ptáků a přemýšlet, kde to vlastně jsme.

Michaela Moudrá

Městská knihovna Kyjov