Objevte Česko jako nikdy předtím s novou knihou Čarovné Česko

20. 11. 2023

Právě vyšlo

Kniha Čarovné Česko není naše úplná novinka, ale tento náš absolutní bestseller je tak žádaný, že brzy po vydání byl vyprodaný a tak ho nyní vydáváme již potřetí.

Čarovné Česko, 3. vydání

Země česká – domov náš. Prohlédněte si jej pohledem desítek těch nejlepších fotografů, kteří ten svůj kus domoviny znají nejlépe. Kniha vás provede čarovným Českem od svěžího jara přes slunečné léto a barevný podzim až po bílou zimu.

Představujeme náš bestseler – knihu Čarovné Česko, kterou pro její velký úspěch vydáváme již potřetí. Jedná se o fascinující sbírku jedinečných fotografií naší nádherné vlasti. Tato kniha je dokonalým průvodcem pro všechny, kteří si chtějí užít Českou republiku v její nejčistší podobě, zachycenou v nejkrásnějších momentech dne a noci.

Ukázka z knihy fotografií Čarovné Česko

Zajímáte se o různé aspekty naší rodné země? Chcete objevit její nová místa, které si zamilujete? Čarovné Česko je pro Vás tou nejlepší volbou. 55 talentovaných fotografů, kteří jsou zamilovaní do svých regionů, představují 135 úchvatných fotografií, které vám ukážou, jak je opravdu krásná naše země.

Tato kniha je skvělým dárkem pro všechny, kteří obdivují krásu naší rodné země. Popisky a texty jsou v češtině a angličtině, takže je to také ideální dárek pro zahraniční přátele a návštěvníky. Nabízíme Vám toto třetí vydání s magickými snímky, které Vás zavedou na místa, kde jste možná ještě nebyli. Čarovné Česko – 3. vydání je kniha, kterou si budete chtít prohlížet znovu a znovu.

Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.

Čarovné Česko – 3. vydání – ISBN: 978-80-88616-61-0

Ukázka z knihy fotografií Čarovné Česko

Největší benefity knihy:

1. Objevte nejkrásnější místa naší země – kniha je plná malebných fotografií od talentovaných fotografů.
2. Potěšte svou duši – užijte si klid a pohodu při prohlížení těchto úchvatných snímků.
3. Unikátní dárek – tato kniha je perfektním dárkem pro každého milovníka přírody a naší země.
4. Dvojjazyčná verze – popisky a texty jsou v českém i anglickém jazyce, takže je skvělým dárkem i pro zahraniční návštěvníky.
5. Podporujte místní umělce – koupí této knihy podporujete místní amatérské i profesionální fotografy.

Prolistujte knihu ČAROVNÉ ČESKO online