Poznejte Krkonoše čarovným pohledem fotografů

18. 12. 2023

Právě vyšlo
Čarovné Krkonoše

Vystoupejte až tam, kde budete mít nebesa na dotek ruky a kde k mrakům ční vrcholky mohutných hor, jimž lidé od nepaměti říkají Obří. Projděte se pohádkovou krajinou pod horami a nechte se omámit kouzlem míst, jimž rukou spravedlivou vládne mocný Krakonoš. Jste vítáni!

Čarovné Krkonoše

Toto úchvatné pohoří je staré téměř 600 milionů let a do dnešních dnů můžeme sledovat trasu pradávných ledovců, díky nimž je zdejší příroda tak úžasná. Její prostá a chladná severská krása spoutá vaše smysly a vkrade se vám pod kůži, vzpomínky na ni vás budou provázet po celé vaše žití a nutit k návratu. A vy i přes usilovné odolávání podlehnete a znovu se vydáte na putování  malebným a pohádkovým krkonošským podhůřím, v němž se jako rozházené perličky choulí starodávné vesničky a malebná města, až k horám samotným. Jejich volání je nepřeslechnutelné, jejich vábení neodolatelné.

Otevřete tuto knihu a vychutnejte si krásu jedinečných okamžiků Krkonoš a Podkrkonoší, kterou zachytilo přes 30 „čarovných“ fotografů.

Ukázka z fotografické knihy ČAROVNÉ KRKONOŠE

Tato kniha je skvělým dárkem pro patrioty i milovníky Krkonoš. Popisky a texty jsou v češtině a v angličtině, kniha je ideální dárek pro zahraniční přátele a návštěvníky.

Ukázka z fotografické knihy ČAROVNÉ KRKONOŠE

Největší benefity knihy:

1. Objevte nejkrásnější místa Krkonoš a Podkrkonoší – kniha je plná malebných fotografií od talentovaných fotografů.
2. Potěšte svou duši – užijte si klid a pohodu při prohlížení těchto úchvatných snímků.
3. Unikátní dárek – tato kniha je perfektním dárkem pro každého milovníka přírody a naší země.
4. Dvojjazyčná verze – popisky a texty jsou v českém a anglickém jazyce, takže je skvělým dárkem i pro zahraniční návštěvníky.
5. Podporujte místní umělce – koupí této knihy podporujete místní amatérské i profesionální fotografy.

Prolistujte knihu ČAROVNÉ KRKONOŠE online

Čarovné Krkonoše

Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.

Čarovné Krkonoše: 978-80-88616-62-7