Připravujeme Čarovné Železné hory

19. 1. 2022

Novinky, Připravujeme

Objevte krajinu starobylých strážišť, tajuplných lesních hvozdů, stříbrných říček a kamenitých potůčků. Krajinu se sítí cest, stezek a pěšin propojujících malebná sídla a osady ve východních Čechách mezi Chvaleticemi, Chrudimí a Hlinskem. Z dob Keltů se zde zachovaly valy Keltského oppida, zříceniny středověkých hradů a strážních hrádků a sídelní struktura s prvky venkovské architektury. Pohodlně se usaďte a prostřednictvím těch nejzajímavějších fotografií objevte, jak vypadají Čarovné Železné hory.

Rozmanitá příroda zachycená nadšenými fotografy

Na zhruba 100 čarovných fotkách čtenářům kniha ukáže, jaká kouzla skrývá Sečská přehrada za rozbřesku slunce, rybníky zahalené mlhovinami, ale i třeba zajímavé pohledy na hrady a zámky. A to všechno si budete moci vychutnat díky místním fotografům! Právě ti totiž své okolí znají nejlépe a vědí, jaká místa mají tu správnou mystickou atmosféru a v jakém světle ji nejlépe zachytit.

Ukázka z knihy Čarovné Železné hory

Dáváme prostor nadšeným fotografům

Právě proto jsme se rozhodli spolupracovat s nadšenými fotografy z Železných hor a nabídnout jim tak jedinečnou příležitost podílet se na výsledné podobě této čarovné publikace. Za každou použitou fotografii v knize od nás fotograf dostane dvě hotové knihy Čarovné Železné vrchy a samozřejmě bude uveden v knize jako autor.

Hlavní odměnou však zůstává možnost být součástí této jedinečné publikace a díky vysokému nákladu tak oslovit velké množství lidí a pochlubit se svými čarovnými snímky.

Ukázka z knihy Čarovné Železné hory

Darujte čarovnou knihu

Fotografickou část knihy bude doplňovat již tradičně i část určená pro prezentace obcí, měst, škol, farností i firem. Kupujete každý rok jubilantům z vaší obce dárkové koše a chtěli byste změnu? Zdá se vám neosobní obdarovávat své obchodní partnery lahví vína? Chtěli byste, aby absolventi vaší školy měli krásnou památku na svá studentská léta? A co darovat knihu, ve které bude právě i poutavá prezentace vaší obce, školy či firmy?

Navíc velikost a výsledná podoba bude záviset čistě na vás. Projektový manažer s vámi dojedná rozsah a její hlavní body, o zbytek se postarají naši textaři a grafici. Vy už jen provedete korekturu výsledné prezentace a je hotovo. V rukou budete mít originální dárek, který vykouzlí úsměv na rtech každému milovníkovi naší země.

Ukázka z knihy Čarovné Železné hory

Doporučují starostové i ředitelé

Právě prostřednictvím PR článků chceme ukázat, jak je konkrétní obec krásná a zajímavá, jak se která firma zapojuje do regionálního dění či co podnikají žáci místních škol. Každý, kdo si knihu otevře, si tak o Vaší organizaci udělá pozitivní obrázek.

Víc Vám poví reference spokojených starostů a ředitelů.

Ukázka z knihy Čarovné Železné hory

Jsme tu pro vás

Chceme, aby vám výsledná kniha a prezentace v ní přinesla užitek. Proto jsme v těchto dnech projekt odstartovali, abychom si byli jistí, že na každého z vás budeme mít dostatek času. Připravovanou fotografickou knihu Čarovné Železné hory vám představí naše regionální projektová manažerka Ing. Jana Bartáková na telefonním čísle +420 602 449 340 a nebo na e-mailu bartakova@cbs-cesko.cz.

Neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu!

Ing. Jana Bartáková