Připravujeme další „čarovnou“ knihu – Čarovná Pálava a Lednicko-valtický areál

26. 2. 2021

Novinky, Připravujeme

Tam, kde se slunce mění ve víno, kde hojnost Božích darů má svůj domov, leží země čarokrásná, kterou připodobnit lze snad jen k rajské zahradě. Je kolébkou lidu moravského, laskavou matkou, místem, kde přestanete vnímat čas. Že nevíte, kde taková země leží a kudy se tam dostat? Usaďte se pohodlně se sklenkou jiskřivého moravského vína a prostřednictvím těch nejzajímavějších fotografií objevte, jak vypadá Čarovná Pálava a Lednicko-valtický areál.

https://youtube.com/watch?v=Udj6qiusTXc%3Ffeature%3Doembed

Tajuplná Moravská Amazonie

Kniha je součástí edice fotografických knih Čarovné Česko.

Na zhruba 100 čarovných fotkách čtenářům kniha ukáže, jaká kouzla skrývají třpytící se vodní hladiny Nových Mlýnů, malebné pohledy na v zapadajícím slunci mámivě zářící hřeben Děvína, ale i třeba kouzelnou atmosféru starobylého Mikulova. A to všechno si budete moci vychutnat díky místním fotografům! Právě ti totiž své okolí znají nejlépe a vědí, jaká místa mají tu správnou mystickou atmosféru a v jakém světle ji nejlépe zachytit.

Ukázka z připravované knihy Čarovná Pálava a Lednicko-valtický areál

Spolupracujeme s regionálními fotografy

Právě proto jsme se rozhodli spolupracovat s nadšenými fotografy z jižní Moravy a nabídnout jim tak jedinečnou příležitost podílet se na výsledné podobě této čarovné publikace. Za každou použitou fotografii v knize od nás fotograf dostane dvě hotové knihy Čarovná Pálava a Lednicko-valtický areál a samozřejmě bude uveden v knize jako autor.

Hlavní odměnou však zůstává možnost být součástí této jedinečné publikace a díky vysokému nákladu tak oslovit velké množství lidí a pochlubit se svými čarovnými snímky.

Ukázka z připravované knihy Čarovná Pálava a Lednicko-valtický areál

Prezentujte se originálně

Fotografickou část knihy bude doplňovat již tradičně i část určená pro prezentace obcí, měst, škol, firem i farností.

Kupujete každý rok jubilantům z vaší obce dárkové koše a chtěli byste změnu? Zdá se vám neosobní obdarovávat své obchodní partnery lahví vína? Chtěli byste, aby absolventi vaší školy měli krásnou památku na svá studentská léta? A co darovat knihu, ve které bude právě i poutavá prezentace Vaší obce, školy či firmy?

Navíc velikost a výsledná podoba bude záviset čistě na Vás. Projektový manažer s Vámi dojedná rozsah a její hlavní body, o zbytek se postarají naši textaři a grafici. Vy už jen provedete korekturu výsledné prezentace a je hotovo. V rukou budete mít originální dárek, který vykouzlí úsměv na rtech každému milovníkovi naší země.

Ukázka z připravované knihy Čarovná Pálava a Lednicko-valtický areál

Doporučuje 11 z 10 fotografických čarodějů

Právě prostřednictvím PR článků chceme ukázat, jak je konkrétní obec krásná a zajímavá, jak se která firma zapojuje do regionálního dění či co podnikají žáci místních škol. Každý, kdo si knihu otevře, si tak o Vaší organizaci udělá pozitivní obrázek.

Víc Vám poví reference spokojených starostů a ředitelů.

Čarovná Pálava a Lednicko-valtický areál

Kniha Čarovná Pálava a Lednicko-valtický areál bude další knihou z edice Čarovné Česko. Pro inspiraci si můžete online prolistovat již vydanou knihu stejného jména.

Prolistujte si knihu ČAROVNÉ ČESKO online

Čarovné Česko

Jsme tu pro Vás

Chceme, aby Vám výsledná kniha a prezentace v ní přinesla užitek. Proto jsme v těchto dnech projekt odstartovali, abychom si byli jistí, že na každého z Vás budeme mít dostatek času.

Připravovanou fotografickou knihu Čarovná Pálava a Lednicko-valtický areál Vám představí náš regionální projektový manažer Tibor Skalka na telefonním čísle +420 776 640 887 a nebo na e-mailu skalka@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte náš kontaktní formulář a my se Vám ozveme.

Neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!