Připravujeme novou knihu „čarovných“ fotografií Čarovné České Švýcarsko a okolí

11. 1. 2021

Novinky, Připravujeme

Připravujeme novou knihu „čarovných“ fotografií Čarovné České Švýcarsko a okolí

Pohádkové lesy kam až oko dohlédne, tajuplné rokle a soutěsky, průzračně čisté bystřiny a mohutné věže pískovcových měst. Spousta nevšedních zážitků na vás čeká v krajině plné tajemství, v Českém Švýcarsku. Vstupte proto s námi a prostřednictvím těch nejzajímavějších fotografií objevte, jak vypadá Čarovné České Švýcarsko a okolí.

Čarovné Česko pohledem regionálních fotografů

Kniha je součástí edice fotografických knih Čarovné Česko.

Na zhruba 100 čarovných fotkách čtenářům kniha ukáže, jaká kouzla skrývají zákoutí rozsáhlých lesů, symbol Českého Švýcarska Pravčickou bránu, malebné výhledy Labského kaňonu, ale i třeba pohádkovou trpasličí skálu. A to všechno si budete moci vychutnat díky místním fotografům! Právě ti totiž své okolí znají nejlépe a vědí, jaká místa mají tu správnou mystickou atmosféru a v jakém světle ji nejlépe zachytit.

Právě proto jsme se rozhodli spolupracovat s nadšenými fotografy z Českého Švýcarska a okolí a nabídnout jim tak jedinečnou příležitost podílet se na výsledné podobě této čarovné publikace. Za každou použitou fotografii v knize od nás fotograf dostane dvě hotové knihy Čarovné České Švýcarsko a okolí a samozřejmě bude uveden v knize jako autor. Hlavní odměnou však zůstává možnost být součástí této jedinečné publikace a díky vysokému nákladu tak oslovit velké množství lidí a pochlubit se svými čarovnými snímky.

Ukázka z knihy Čarovné České Švýcarsko a okolí
Ukázka z knihy Čarovné České Švýcarsko a okolí

Ukázka z knihy Čarovné České Švýcarsko a okolí

Ukázka z knihy Čarovné České Švýcarsko a okolí

Ukázka z knihy Čarovné České Švýcarsko a okolí

Prezentujte se originálně

Fotografickou část knihy bude doplňovat již tradičně i část určená pro prezentace obcí, měst, škol, firem a farností. Mnoho z Vás si jistě každý rok láme hlavu nad dárkem pro jubilanty, zastupitele, kolegy, partnery či absolventy.

A co darovat knihu, ve které bude právě i poutavá prezentace Vaší obce, školy či firmy?

Velikost a výsledná podoba prezentace bude záviset čistě na Vás. Projektový manažer s Vámi dojedná rozsah a její hlavní body, o zbytek se postarají naši textaři a grafici. Vy už jen provedete korekturu výsledné prezentace a je hotovo. V rukou budete mít originální dárek, který vykouzlí úsměv na rtech každému milovníkovi naší země.

Právě prostřednictvím prezentací chceme ukázat, jak je konkrétní obec krásná a zajímavá, jak se která firma zapojuje do regionálního dění či co podnikají žáci místních škol. Každý, kdo si knihu otevře, si tak o Vaší organizaci udělá pozitivní obrázek.

Víc Vám poví reference spokojených starostů a ředitelů.

Čarovné České Švýcarsko a okolí

Kniha Čarovné České Švýcarsko a okolí je druhou knihou z edice Čarovné Česko. Pro inspiraci si můžete online prolistovat již vydanou knihu stejného jména.

Prolistujte si knihu ČAROVNÉ ČESKO online

Čarovné Česko

Jsme tu pro Vás

Chceme, aby Vám výsledná kniha a prezentace v ní přinesla užitek. Proto jsme v těchto dnech projekt odstartovali, abychom si byli jistí, že na každého z Vás budeme mít dostatek času.

Připravovanou fotografickou knihu Čarovné České Švýcarsko a okolí Vám představí náš regionální projektový manažer Jiří Dvořák na telefonním čísle +420 724 410 777 a nebo na e-mailu dvorak@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte náš kontaktní formulář a my se Vám ozveme.

Neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!