Připravujeme výjimečnou knihu Rok vinaře

6. 1. 2023

Pripravované projekty

Odráží se v něm letní slunce, jiskří jako hvězdy na noční obloze, je nejlepším společníkem romantických večerů i posezení s dobrými přáteli, přirovnat se dá k nápoji bohů… Nektarem mohlo by se zvát víno a daleko od pravdy bychom nebyli.
Co všechno ale předchází tomu, než je vám dopřáno přivonět si k nalité skleničce a ochutnat ten zlatý hřeb celoroční práce vinaře, která někdy může působit jako alchymie nebo dokonce tajemná magie?

Pohodlně se usaďte a prostřednictvím fotografií poznejte, jak vypadá Rok vinaře.

Cesta ke vzniku lahodného moku

Kniha díky zajímavým fotografiím a textům provede čtenáře po celoroční cestě vinaře, která vede od péče o vinohrad až po slavnostní chvíle, kdy vinař s pýchou předvádí plody své práce. Ukáže čtenáři, že tradice vinařství sahající až do doby, kdy na jižní Moravě měli své tábory staří Římané, v průběhu věků nezeslábla, ba právě naopak. Žije, roste, vyvíjí se a dopřává nám neopakovatelné a inspirativní okamžiky ve společnosti božského nektaru.
Prožijte s námi rok vinaře a pak se chopte sklenky a všemi smysly si vychutnejte doušek toho nejlepšího, co nám prosluněné moravské stráně dopřávají.

Ukázka z připravované knihy Rok vinaře

Darujte vájimečnou knihu

Fotografickou a textovou část knihy bude doplňovat již tradičně i část určená pro prezentace obcí, měst, farností i firem. Kupujete každý rok jubilantům z vaší obce dárkové koše a chtěli byste změnu? Zdá se vám neosobní obdarovávat své obchodní partnery lahví vína? A co darovat knihu, ve které bude právě i poutavá prezentace vaší obce či firmy?

Právě prostřednictvím prezentací chceme ukázat, jak je konkrétní obec krásná a zajímavá, jak se která firma zapojuje do regionálního dění či co podnikají žáci místních škol. Každý, kdo si knihu otevře, si tak o Vaší organizaci udělá pozitivní obrázek.

Navíc velikost a výsledná podoba prezentace bude záviset čistě na vás. Projektový manažer s vámi dojedná rozsah a její hlavní body, o zbytek se postarají naši textaři a grafici. Vy už jen provedete korekturu výsledné prezentace a je hotovo. V rukou budete mít originální dárek, který vykouzlí úsměv na rtech každému milovníkovi dobrého vína i krás naší země.

Více Vám poví reference spokojených starostů a ředitelů.

Myslíme i na cizince

Je pro nás zcela přirozené tvořit knihy v českém jazyce, stejně jako v anglickém. Se správností překladů nám pomáhá jazyková agentura Skřivánek s více jak 25 lety zkušeností. A pokud si přejete mít text ještě v nějakém dalším jazyce, je to pro nás maličkost.

Mějte vše pod kontrolou

Abyste byli v obraze a byli si jistí, že všechno běží tak, jak má, bude s vámi v kontaktu naše koordinátorka projektu. Ta vám bude pravidelně posílat e-maily o tom, v jaké fázi výroby se kniha nachází, kdy bude třeba odsouhlasit podobu vaší prezentace a kdy vám knihu doveze náš rozvozce.

Ukázka z připravované knihy Rok vinaře

Jistě si nyní říkáte, že to zní sice hezky, ale kolik to stojí?

Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun. Kniha leteckých fotografií Rok vinaře společně s článkem o vás vyjde na pouhých 419,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné knihy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.
Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 629,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Ukázka z připravované knihy Rok vinaře

Máme tu i speciální nabídku pro fajnšmekry – kniha speciálně na míru

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu Rok vinaře upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.

Prolistovat si knihy na míru

Rok vinaře